Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke hajfesték mennyire...

A szőke hajfesték mennyire fogja be a fekete hajat?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam fodrásznál és ombre hajat csináltattam, de mivel fekete volt a hajam, ezért rézvörösre szívta le a szőkítő. Nem olyan rossz a színe, de szeretnék rajta világosítani és azt szeretném tudni, hogy ha befestem, akkor a közte lévő fekete tincseket mennyire fogná be a szőke? Nem szeretném, ha azok a tincsek bevörösödnének. Csak a rézvöröses árnyalatot szeretném ha befogná.
2014. ápr. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A feketét semennyire, a vöröset esetleg...
2014. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyire, ha egy feketelapra irsz sárgával az sem látszik....
2014. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A feketét nem is szeretném, ha befogná. De azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 6. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó, jó hülye vagy. hogyne fogna a fekete lapra a sárga, nem egy művészt ismerek aki fekete lapra rajzol színes ceruzával, tollal, festékkel, stb. gondold már át mielőtt valami nagyon okos hasonlatot használsz.

a szőke festék viszont nem fogja be a feketét egyáltalán. de ha nem vagy béna, kérdező, akkor rá tudsz úgy menni a szőkített részre hogy ne menj ki a vonalból, de csak festéssel nem fogsz azon se világosítani.

2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szőke festéktől a fekete vöröses lesz, a vörös meg csibesárga vagy narancssárgás. Kb. Mert pontosabbat nem lehet mondani. Sok mindentől függ.
2014. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fekete lapos válaszon én is elcsodálkoztam, mert jómagam is rajzolok, csak nem akartam kötekedni :D de köszönöm a válaszokat :) jó, hogy vannak azért értelmes emberek is, akik normálisan tudnak válaszolni.:)
2014. ápr. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!