Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszulát szedek 1...

Revalid kapszulát szedek 1 hónapja. Okozhat ez fokozott pattanásosodást?

Figyelt kérdés
Mert kb. 1 het nagyon csúnya a bőröm.Tel mindenhol pattanással. Eddig nem voltak ezek!Olyan ételt sem ettem,ami kiválthatna ilyet. Vagy ez majd el fog múlni? A hajam viszont még mindig hullik. Már alig van...:((
2007. okt. 14. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is hullot a hajam, próbáltam én is a revalidot de nekem nem hsznált, Én megpróbáltam Bánfi hajszeszt (dm-ben és rossmannban is kapható kb 600 Ft) nekem bevált. És nem kell beszedni tehát nem kerül a szerveztedbe esetleg olyan anyag ami neked nem jó.
2007. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia, azt kellene az összetevőkben megnézned, hogy van-e benne E vitamin, és főleg mennyi, mert az elképzelhető, hogy attól jönnek a pattanások. Nekem is volt már ilyen, ugyan nem ettől a kapszulától, hanem másik fajtától.
2007. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!