Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves fiú vagyok és nagyon...

19 éves fiú vagyok és nagyon sok miteszeren van járok rendszeresen kozmetikushoz de nem akarnak eltűnni szeretnék elmenni egy olyan kozmetikushoz ahol gépekkel dolgoznak. Miskolcon van rá lehetőség? Vagy egyáltalán hogy hívják ezeket

Figyelt kérdés
Édes életbe láttam Mc Zsolti :D

2014. ápr. 9. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos az, hogy nem múlik el a mitesszerképződés, nem feltétlen a kozmetikus hibája. a faggyútermelés az egy állandó folyamat, természetes, hogy újratelítődnek. az már önmagában siker, ha nincsenek az arcodon gyulladások. ez azt jelenti, hogy alaposan és szakszerűen járt el, amikor kitisztította az arcodat. éppen mondjuk az lehet, hogy nem megfelelő termékekkel dolgozik, amelyek nem befolyásolják kellőképpen a faggyútermelődést. használsz otthonra általa ajánlott termékeket? az utókezelés legalább annyira fontos, mint maga a kezelés. milyen termékekkel dolgozik egyébként? amúgy meg, fiatal vagy, egész egyszerűen ez ezzel jár. idővel csillapodik. én 20 éves vagyok, kozmetikus tanuló, és olyan az arcom kérlek szépen, hogy bár nem látszik, mert nem fekete fejűek, de minden egyes pórusom tele van. és ha ki vannak nyomkodva, 2-3 nap alatt újratelítődnek. pedig elhiheted, hogy én aztán minden tudásomat és a legprofesszionálisabb termékeket használom rá, ha már ezt tanulom. de ez van. amúgy milyen gépi kezelésre gondolsz? nem nagyon ismerek olyan gépet, ami csökkentené a faggyútermelést/komedoképződést. vagy csak még nem jutottam el odáig a könyvemben:)
2014. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen kezelés a vió,fertőtleníti a bőrt az ultrahang pedig a hatóanyagokat segít mélyebbre juttatja.
2014. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fuu köszönöm ezt a hosszú választ pontosan a krém nevét nem tudom de talán G betűvel kezdődik

hát a kezelést nem tudom csak néztem a tv-n az édes életet és Győzike elvitte Zsoltit és ahogy csinálták Zsolti arcán már csak tv-n keresztül látszott a változás

2014. ápr. 10. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
GIGI?
2014. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igeen az
2014. ápr. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!