Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek otthon csináljam...

Szerintetek otthon csináljam a gyantáztatást vagy menjek el kozmetikushoz? Melyik éri meg jobban? sajnos az epilátor nem vált be mert nem tépte ki rendesen a szálakat ás szőrbenövésem is volt meg soáig tartott.

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gyantamelegítő gépet (Alveola) + patronokat és hajrá. Azzal könnyű megcsinálni, és nem drága. Én is erre cseréltem az epilátoromat.
2014. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rutinod benne kozmetikus,mielőtt sebeket,véraláfutásokat csinálnál magadon.Utána jöhet az otthoni,ha már ellested hogy csinálja.
2014. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem is inkább kozmetikus, én az első gyantánál szép kis bevérzést, és sebet csináltam:( ahova én járok ott korrekt áron, szépen leszedik
2014. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először menj el kozmetikushoz, mert elsőre nagy esélyed van rá, hogy elrontod: megéget a meleg gyanta, letéped a bőrt is, kipattogsz stb. Nézd meg, hogy csinálja a kozmetikus. Aztán van az x-epilnek egy jó kis gyantázó szettje, ahhoz egy kis könyv is jár, abban van tájékoztató (kb 5 ezer ft) Én a cukorgyantát ajánlom, mert könnyen lemosható és egyszerűbb használni.

Mivel sokat utazom, így nekem is néha epilátort kell használnom. De azt tudni kell, hogy másnap le kell borotválnod a lábad (vagy amikor használod rögtön utána), különben benő a szőr. Illetve bőrradír vagy van egy fürdőszivacs, aminek az egyik oldala jó érdes, én mindig azt használom.

De vigyázz, mert a gyantától is benőhet a szőr. Nekem nem szokott, de barátnőmnek igen. Tehát a bőrradír vagy a fürdőszivacs használata fontos.

2014. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!