A lényeg lennt van?

Figyelt kérdés

14 éves FIÚ vagyok!Nemsokára itt a ballagás!!! Egy elég jól kinézõ hajat szeretnék,és már meg is van milyen!

De félek hogy addig nem fog megnõni akkorára a hajam!

Valamilyen praktikákat tudnátokajánlani a ricinus olaj kivételével?



2014. ápr. 9. 20:59
 1/5 emoka julcsi válasza:
Hát nem tudom figyelj nálunk juniban lesz a ballagás nem tudom ez gimiben hogyvan. De az még 1,5hónap. Szerintem mindenképp érdemes kiprobálni. Valamennyit nem tul látványo
2014. ápr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 emoka julcsi válasza:
Jajj de nem szeretjük a küldő gombot. Na szóval. ... látványosan de 1-2 cm t biztos. De amugy ricinus olaj is jobban hat melegben. De attól függ milyen hajat szetetnél a kulcsszavakban van emo. Szoval ha olyan emo hajat akarsz ami belelog a homlokodba és most full süni hajad van nem tudom. Bocsánat. :(
2014. ápr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 emoka julcsi válasza:
Nézétek ezt találtam: [link] ..... ha későbbiekben a többi kommentelő nem ért eggyet kérem ne vegyék magukra. Még én se probàltam. De meg látjuk.
2014. ápr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A méz nagyon jó hajnövesztésre! Nekem bevált. Csak fél óránál tovább ne hagyd a hajadon.

[link]

2014. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lalaith válasza:

Ha a szervezeteddel minden rendben van, akkor a rövid haj képes havonta akár 4-5 centit is nőni. Rásegíthetsz erre a táplálkozással, magas B-vitamin, C-vitamin, vas tartalmú ételekkel. Pl.: tojás, élesztő, spenót, burgonya, köles, hal, banán, stb. Sokan egyfajta "hajvitamint" szednek, a DM-ben egészen olcsón lehet kapni (7-800Ft), de ezeknek a hatása több időbe telik (1 inkább 2 hónap).

Ha nem akarsz olajozni, akkor a rendszeres masszázst ajánlom, heti 3-4 alkalommal, 10-15 percig. A masszírozással serkented a fejbőrben a vérkeringést és az alvó hajhagymákat is, nem csak több hajad nő, de gyorsabban is.

Nagyon egyszerű, csak finoman, lassan csináld, ne fájjon, csak picit bizseregjen: 1. az ujjbegyeiddel körkörösen, enyhe nyomással simogasd a fejbőrt. 2. lentről kezdve a fejtetődig simítsd fel az ujjaidat, majd vissza. 3. ugyanaz, mint az előző, csak a homlokodtól haladj a tarkód felé. 4 az ujjaiddal nagyon finoman, kis mozdulatokkal ütögesd a fejbőröd (ne fájjon!)

2014. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!