Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestés nem károsítja a...

A hajfestés nem károsítja a fejbőrt/hajat? Elkezdjem, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sosem volt festve a hajam (24 éves vagyok), inkább a természetességet preferálom. Mostanában azonban sokszor gondolok rá, hogy néhány árnyalattal világosabb színt szívesen kipróbálnék. Nagyon sötétbarna a hajam, majdnem fekete. Alapból inkább zsíros a fejbőröm, 3 naponta mosnom kell. Valamint a hajam elég vékonyszálú. Félek, hogy ezen tovább rontana a festék.

Mit gondoltok?



2014. ápr. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Megfelelő ápolás mellett semmi baja nem lesz a hajnak a festéstől.
2014. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zsíros haj strapabíróbb,mint a száraz.Szerintem nyugodtan próbáld ki.
2014. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a hajfestés után sokkal gyorsabban zsírosodott. A teteje lelapult, a vége meg kiszáradt. Szanaszét toredezett, le kellet vágatnom. Szerintem kiprobálhatod nyugodtan egyszer, de a hajad más szerkezetu lesz. Én már vágyom vissza a természetes hajszínemre, majd ha megoszulok, ráérek festegetni.
2014. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Még annyi kérdésem lenne, hogy ha jól hallottam, kell tesztet végezni, mert lehet, hogy allergiás vagyok a festékre. Ezt hogyan kell csinálni? A festékből csak egy kicsit kinyomok?

2014. ápr. 11. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ugyan ilyen a hajam, a vékony szálakból erősebbek lettek, a zsírosodáson se nem rontott se nem javított. Ha félsz tőle akkor ajánlom a hajszínezőt, az kikopik, ha esetleg nem tetszene :)
2014. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!