Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajhullási periódus...

Hosszú hajhullási periódus után mivel regenerálhatom a leghatékonyabban a fejbőröm és a maradék hajam?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 évig hullott a hajam. Kisebb-nagyobb megszakításokkal. Az utóbbi időben már vashiány miatt. Volt egy "vénás vas"-kúrám, és most még mindig ennem kell 3 hónapig. A hajhullásom látszólag kezd megállni, vagyis már fele annyira sem hullik, mint két hónapja. Viszont a fejbőröm száraz, korpás. A hajam töredezett... Arról nem is beszélve, hogy olyan ritka, hogy meg lehetne "kapálni a közét". Szóval szeretnék a fejbőrömnek és a hajamnak most már mindent megadni, amit lehet.


Mit tanácsoltok? Szépségvitamin? Hajszesz? Milyen sampon? Valami speciális hajpakolás? Bármilyen ötletet szívesen veszek, márkával együtt, ha lehet:D


Köszönöm válaszaitokat!!!



2014. ápr. 11. 19:55
 1/7 anonim válasza:
Én is így jártam alig egy hónapja :/
2014. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor várjuk együtt a válaszokat:D:D
2014. ápr. 11. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Varga hajcseppet! :) Kicsit drága, de szerintem megéri a pénzét, sok ismerősömnek segített már a kopaszodáson. Hogyha túl drágának találjátok, akkor kezdjetek a Herba Vita hajszesszel, az csak pár száz forint, nekem személy szerint semmit nem segített, de mások szeretik azt is.
2014. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igazándiból nyilván nem olcsó, de még mindig jobb, mint egy paróka:D Az Ilzsu hajszeszről van valami véleményed?
2014. ápr. 14. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt még nem használtam, csak ezt a kettőt. Én a krémmánián szoktam nézelődni a vélemények után, a vargához eddig nagyon kedvezőek. :)
2014. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Ricinusolaj pakolás. Erősíto a meglévőt, kinöveszti a régit, ráadásul természetes, és táplálja a fejbőrt is.
2014. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem segített a Hélia-D hajhullás elleni esszencia és az oliva olaj pakolás. Az oliva olajat azért próbáltam ki, mert a hajamat fényesíteni szerettem volna. A férjem hallotta, hogy Monica Bellucci hajdúsításra használja, gondoltam fényesítésre is jó lehet. Noha nem a hajtövemre tettem, azért odacsurgott némi és a következő hajmosásnál döbbenten tapasztaltam, hogy alig esett ki pár szál. Kb pár hónapig tartott a hatás, fokozatosan "romolva". De most újra elkezdem, gyakoribb alkalmazással, meglátom.
2014. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!