Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem festettem még be a...

Soha nem festettem még be a hajamat, de most a barátnőm terrorban tart, próbál rábeszélni a Loreal Casting borostyánszőke hajfestékre. Nagyon tetszik, de nem akarom újra meg újra festeni. Kikopik vagy lenő? Ötlet, hogy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna félhosszú hajam van, két éve daueroltattam és még mindig erősen hullámos.
2009. dec. 20. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem lekopik.
2009. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezded a festést,akkor mindig festened kell.Sem a hajadnak,sem a fejbőrödnek nem használ a festés,hiába nagy divat.Azonfelül nem biztos,hogy az új szín jól állna neked is,csak a barátnődnek.
2009. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából én nagyon szeretem a hajamat és a színét is, csak kicsint vonz a változatosság. viszont jövőre újra szeretném daueroltatni és azt sem lehetne ha előtte befesteném.
2009. dec. 20. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaza van az előttem beírónak : ha egyszer elkezded festeni, utána már mindig festened kell 2-3 hetente, hogy ne látszódjon a lenövés...


Ha mégis szeretnél új hajszínt kipróbálni, akkor inkább kimosható hajfestéket vegyél, ez 4-5 hajmosás után lekopik.


(Nem érdemes a szép hajadat tönkretenni hajfestékekkel! A természetes mindig a legszebb. És nem kell mindig a barátnőre hallgatni: talán irigy a szép természetes hajadra!)

2009. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, köszönöm !
2009. dec. 20. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se festesd be. Én is nagyon el tudok ilyenkor bizonytalanodni, amikor barátnőim ennyire rá akarnak beszélni valamire a végén már én is benne lennék. De nem a barátnődnek kell utána mindig festegetni a haját szerintem ő nem gondol bele rendesen csak annyira, hogy neked jól állna. De nagyon tönkrevágja a hajat a festék még hullhat, töredezhet is tőle.

Nekem is szőkésbarna, sokáig unalmasnak találtam és mindenféle színre akartam festeni :) De szerintem egyszerűbb megbarátkozni a hajszíneddel és inkább hajpakolásra költeni meg fodrászra ( jó hajvágás, jó fazonú haj) mint hajfestékre ami még káros is.

2009. dec. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt csak az bukik.. hogy a Casting sima hajszínező.. pár hét alatt kikopik teljesen a hajból, nem kell újrafestened ha nem akarod..Nem tartós festék.:)
2010. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!