Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami praktika a szemüveg...

Van valami praktika a szemüvegtől kidörzsölt, piros, véreres orra?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok szemüveges, és ahol az orrommal találkozik a szemüveg, ott piros, ilyen kis erecskék vannak ott. Persze kenhetem alapozóval, korrektorral meg minden mással, ami a bőrhibákat elfedi, de az én célom hogy enyhítsem, eltüntessem ez a hibámat.

#szemüveg #orr #piros #zavaró #seb #véreresség #erecskék #szemüvegtől
2014. ápr. 12. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is nagyon régóta szemüveges vagyok, de nem sebesítette ki a papucs az orrnyergem sohasem... Lehet rosszul van beállítva, vagy másik keretet kéne nézned. Tudom, hogy ez most egy tök olcsó javaslat volt:/

Amúgy kenegesd Neogranormonnal, abból nagy bajod nem lehet, de ha folyamatos nyomásnak van kitéve szerintem nem fog egyhamar változni a helyzet.

2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse? Nekem még rosszabb mert viszket is a szemüvegtől az orrom, csak akkor rakom fel ha tényleg nagyon muszáj, ha nincs más lehetőségem. De amúgy kontaktlencse párti vagyok abszolút. Nem gondoltál még rá? Nem próbáltad?
2014. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szemtengelyferdülésem van, és nagyon erős dioptriám, nem lehetne, és nem is akarnék kontaktlencsét, szeretem a szemüvegemet nagyon.


Ez régen nem mostani probléma. Kiskoromban sokszor eltörtem a szemüveg papucsát, és a szüleim nem tüsténtkedtek kicserélni, pótolni azt, holott van hogy itthon is megtudjuk csinálni. És az érdes felület anno nagyon kidörzsölte az orromat, vérzett is. Aztán meg a tornaórai balesetekről nem is beszélve. Szerintem ez nekem most már örökre ott marad, de szeretném valahogy enyhíteni.

2014. ápr. 15. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaaa, oké. Contractubex vagy Remescar jó hegkezelésre, de egyiktől se várj csodát...:/
2014. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!