Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb a mellnek, ha...

Melyik jobb a mellnek, ha rendes melltartót hordok (ami estére már kényelmetlen), ha top (sport melltartó féleség), vagy ha semmit (nem mindennapokra gondoltam, hanem mondjuk egy itthoni vasárnap)?

Figyelt kérdés
A kérdésemnek a lényege, hogy hogy nő normálisan/mi az egészségesebb? A 75 vagyok, 14/L

2014. ápr. 12. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
75A-val mindegy.
2014. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Saját vélemény: Tornához sport melltartó,alapból merevítőset hordok, de ha hazaérek akkor rögtön le is dobom, jót tesz a mellemnek,elég nagyok(80D/E), és még így sem lógnak,amikor viszont mindig melltartóban voltam lógtak. Igaz,hogy a mell nagy része zsírból áll,viszont vannak olyan izmok amik tartják őket, és ugye ha az izmokat nem használjuk lassan elsorvad.

Tudom,hogy lesz aki leszól meg közli,hogy baromság, ezért is írtam,hogy saját vélemény.

2014. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom miert gondolod hogy ez baromság lenne 2-es,abszolút igazad van..
2014. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A valódi sportmelltartó erősen leszorít. Csakis sportoláshoz ajánlott.


A sima, szivacs nélküli pamuttop nem gátolja a növekedést, nyugodtan hordhatod. De otthonra ez is felesleges.


Ha a rendes melltartód ekkora mell mellett estére kényelmetlen, akkor nagyon rosszul választottál. Ugye nem push-upot hordasz? Mert az abszolúte káros, főleg a növekedés idején. Felnőtteknél is az lenne az egészséges, ha csak "alkalmakra" viselnék.


Otthon én majdnem mindig melltartó nélkül vagyok. Maximum egy vékony topot kapok fel, ha átlátszó a pólóm, hogy azért ajtót tudjak nyitni a postásnak. Mondjuk nincs nagy mellem, kb. mint a tiéd.

29N

2014. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

2-es vagyok:

Régebben volt egy ehhez hasonló kérdés ahol leírtam ugyan ezt.Egy válaszoló volt aki ugyan úgy gondolta mint én, viszont 10-15 olyan aki szerint ostoba barmok vagyunk,ne legyünk nevetségesek,ha igazi nők lennénk akkor tudnánk,hogy a mellnek nincs köze az izomhoz,semmilyen izom sem tartja,csak a bőr,így biztos voltam benne, hogy itt is akad pár "okos" ember.

2014. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a melltartó híve. Itthon soha a hétköznapi életben is csak ritkán hordok.
2014. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs igaza a másodiknak, a mellet kötőszövet tartja. Nézzétek meg a képet:

[link]


Szerintem a nem túl szoros sportmelltartó a legjobb, én is azt hordok a legszívesebben 75A-val.


23L

2014. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem push-up, csak alapból a merevítő (lehet, hogy nem az) 12 óra után már nem egy kényelmes viselet, mondjuk lehet hogy ez személyes probléma, mert ha hazaérek a zoknit is rögtön ledobom magamról. Köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!