Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy így nézzen...

Mit csináljak hogy így nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés
nem értem mitől ennyire szép a haja , olyan hosszú dús meg fényes nekem is ilyen haj kéne , valaki valami tipp hogy egészségesebb legyen,és lehet valami más módszer a hajegyenesítésre a hajvasaláson kívül ,tudom ha olyan hajat akarok akkor el kéne hagynom a hajvasalást mert borzasztóan elégeti ,de sajnos ez eléggé nehéz mert a hajam hajmosás után se nem göndör se nem egyenes olyan összevissza nagyon csúnya :( kép itt : [link]

2014. ápr. 14. 11:14
 1/5 anonim válasza:

Göndörítésre van természetes módszer is.:)

Úgy olvastam egyszer, hogy vannak bizonyos ételek, amitől gyorsabban nő a haj, pl.: a joghurt.

Mégis leginkább genetikából ered, kinek milyen hosszúra tud megnőni a haja, vagyhogy hogyan néz ki(göndör-e vagy egyenes). Szerintem fogadd el a saját hajadat, hiszen egyedi. :)

2014. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is sokan kérdezték,hogy mit csinálok,hogy ilyen hosszúra megnőtt,de szerintem is nagyobb részt genetika, a családban mindenkinek rövid vállig érő haja van kivéve engem meg dédnagymamámat. Nagyobbrészt a táplálkozás is fontos, sok gyümölcs, zöldség fogyasztás,olajos magvak, meg napi 2-2,5 l folyadékbevitel.Hetente ne mosd túl sokszor max 2x . Mielőtt kimosod fésüld meg.Ha nagyon száraz a hajad,akkor ricinusolajjal bekened előtte,de inkább a végeit még akár balzsamot is tehetsz rá(leginkább fodrászoktól szerezz be,mert azok nagyon jó minőségűek. Én a Crema Al Latte-t használom már egy éve meg van és még mindig van benne és nagyon jó, az illatát is imádom.)aztán törülközővel felkötöd a hajad,majd kb 1-1,5 óra múlva kimosod száraz hajra készített termékekkel. Én a Babától a 2 in 1 sampont használok,de nem biztos,hogy neked is jó lesz,kísérletezgetni kell. Ha göndöríteni akarod a hajad,akkor csak vizesen befonod és természetes göndör hajad lesz.Ha ki akarom egyenesíteni a hajam, általában hajvasalóval teszem be,de előtte hővédő spray-t szoktam rá fújni. A fodrász is azt mondta,hogy azzal még nincs gond,ha heti 1-2 alkalommal kivasalod,csak a napi rendszeressel.Remélem tudtam segíteni.Ha bármi kérdésed lenne,akkor csak írj :)
2014. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én hajamra van egy nagyon jól bevált hajpakolás, fényes, puha, selymes lesz utána

1 evőkanál méz, 1 evőkanál ricinusolaj, 1 tojás, 1 banán

ezek közül a banán tesz csodát, a többi is hasznos, szeretem a hajamra tenni, csak a banánt jól át kell passzírozni egy fém szűrőn, mert a darabokat még hajmosás után is szedtem ki a hajamból

2014. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) amúgy azt hallottam hogy a csalántea is használ azt próbáltátok már ?
2014. ápr. 14. 16:13
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg igaz, amit hallhattál. :) A csalánban rengeteg a vitamin, ami elengedhetetlen az egészséges hajhoz.
2014. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!