Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a karomon szőrtele...

Dorcsuu kérdése:

Szerintetek a karomon szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Eddig csak a lábamat, hónaljamat és bikinivonalamat szőrtelenítettem, mert a karomon szőke volt a szőr, alig látható. De az utóbbi időben egyre sötétebb és erősebb lett, főleg a könyököm környékén, és egy kicsit zavarni kezdett. Szerintetek legyantázzam van ne? Vagy csak később?

15/L



2014. ápr. 14. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell, ha lehidrogénezed, akkor kiszőkül és nem okoz kellemetlenséget. Ha leborotválod, vagy gyanta, akkor majd erősebb, sötétebb szőr fog növekedni és majd nem győzöd szőrteleníteni.
2014. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha zavar, szedd le. Hülyeség, hogy megerősödik a gyantától, én epilálom és egyre gyengébb, már alig nő..
2014. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyantázd le.
2014. ápr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!