Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajam van, de mindig...

Hullámos hajam van, de mindig elalszom és akkor már nem olyan szép, plusz másnap sem. Tudok valami módszert, hogy ne aludjam el annyira a hajam?

Figyelt kérdés
Fésülködni nem igazán szokam, mert akkor kimegy belőle a hullám :/
2014. ápr. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd kontyba.
2014. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem göndör-hullámos a hajam és én úgy szoktam, hogy nem fekszem rá teljesen, hanem mintha lófarokba tenném a hajam, felszedem alulról, így alvás közben sem zavar és másnap reggelre sem alszom el, hanem ugyanolyan jó tartása marad.

Ha nem így teszem, akkor nekem is másnapra csúnya lesz és olyankor szokott jönni a copf vagy konty.

2014. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden nap fésülködsz? Vagy hogy kezeled a hajad?
2014. ápr. 18. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felém irányult a kérdés, akkor megválaszolva: nem, csak hajmosás után szoktam, megszárítom, beállnak a tincsek és azt már nem fésülgetem, mert szénakazal lenne a fejem.
2014. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is így szoktam. Milyen termékeket használsz rá? Másnapra neked nem lapul le?
2014. ápr. 18. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

sampon: Avon Advance Techniques Volume, Avon Naturals Málna és hibiszkusz

hajhab: Balea Trend It Up hajhab göndör hajra

hajlakk: Taft Power, Taft Volume

A Power lakk használatával nagyon jól megmaradnak a fürtök, a Volumetől meg tényleg dús marad a frizura másnapra is.

2014. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!