Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoli tényleg segít a...

A szoli tényleg segít a pattanások eltüntetésében?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szoliban, 18 éves vagyok és mostanában újra előjöttek a pattanások az arcomon. Azt mondták, hogy érdemes lenne elmennem pár percre a szoliba mert jót tesz a bőrnek és energiát is ad.

2014. ápr. 17. 16:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
27%

Igen a pattanásokon segít. Mivel feltölt D-vitaminnal.


A kérdező szerintem egyszerű, konkrét válaszokat kért nem pedig vitát, és aki nem állt /feküdt még szoláriumban az mégis honnan tudja hogy segít-e a pattanásokon?

2014. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem segített , bár mértékkel kell. leszárította a pattanásokat az arcomról és a barnább bőrön a kis szépséghibák is kevésbé látszanak. ha szoliba mész, vegyél szolárium krémet, ami védi a bőrödet.
2014. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet venni? És milyet érdemes?
2014. máj. 13. 20:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a Nap, úgy a szoli leszáríthatja, viszont beleégetheti a pattanás utáni foltokat bőrödbe, és heges lehetsz utána.

Nem javaslom szolit pattanás ellen.

Én Napra mentem egy időben ekcémám miatt, de bánok minden percet amit fényvédô nélkül töltöttem.

Azóta megtanultam kezelni tüneteimet.

Szerintem bőrgyógyászhoz menj, vagy nőgyógyászhoz ha hormonprobléma okozza patikat.


Külsőre BHA hámlasztót, niacinamuide-t, kezdetnek gyengéd retinolt javaslok, esetleg C-vitamint.


Nappalra fényvédő.


Sokkal jobbat teszel így bőröddel.

2021. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs, niacinamide.
2021. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!