Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál voltam! Mit...

Kozmetikusnál voltam! Mit csináljak hogy vissza húzódjon a pirosság?

Figyelt kérdés

most voltam először kozmetikusnál , és nagyon szétnyomkodta az arcom szinte rám em lehet ismerni , szerencsére tavaszi szünet van még 5 napig mit csináljak hogy a gyulladás visszahuzódjon ?? 5 nap alat elmúlik ???

13/L



2014. ápr. 18. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmúlik szerintem. Addig is tegyél rá jeget és használj hidratáló krémet.
2014. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jegeld, meg valamilyen nyugtató krémmel kend. Habár nekem ezek ellenére is másfél hétig volt vörös foltos a fejem. Utána meg ugyanolyan lett mint előtte volt. Szóval nem tudom minek a kozmetikus.
2014. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hátha nem jó kozmetikushoz megy az ember, az tényleg elég felesleges, sőt, még inkább árt is, mint használ. jó kozmetikust kell találni, ami azért valljuk be, nagyon nehéz. de ha megvan, nagyon sokat segíthet.
2014. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!