Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Váll alá érő gesztenye barna ,lépcsőzetesre vágott hajam van. Természetesen göndörödik, de nem valami szépen. A teteje egyenes viszont a hosszabb tincsek és az alja göndör. Vannak hullámos tincsek és teljesen göndör tincsek is. Nekem nem tetszik. Ha tudom hajmosás után be szoktam fonni kis tincsekre és így szárítom meg a hajam. Így alszok és reggel kibontom. Ilyenkor nagyon szép ,de ha rendesen szárítom a hajam rémes. Vasalni nem akarom. Szeretnék hosszú hajat,de nagyon lassan nő. Még nem próbáltam semmi hajpakolást vagy csodaszert. Azt olvastam a ricinus olaj segít. Ezt hol lehet beszerezni és milyen áron? Hányszor kell használni egy héten? Vagy a másik megoldás ,hogy levágatom fül alattig érőre (fél hosszúra) ,hogy mindenhol egyforma hosszú legyen és újra elkezdem növeszteni. Mit tegyek? előre is köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 18. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz. Sajnos nekem is ilyen a hajam, csak az enyém + még töredezik is :(
2014. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramcsiii ***** válasza:

Csak ha az alja töredezett azt vágasd le!Felesleges szerintem a többit..Én használom a ricinusolajos pakolást szüz kókuszolajjal keverve.A ricinust a gyógyszertárból 30 ml kerül 200 Ft-ba.

A kókuszolajat 1500-ért vettem bioboltban 1 litert.Nem olcsó viszont szépen megörzi a hajam egészségét,nem ugy törik mióta használom.Pakolásként összekeverem,mindkettöböl ugy 2 teáskanálnyit,felmelegitem és belemasszirozom a fejbörömbe.Ha marad a végeire is teszek.Söt még néha a kókuszosból magában is felkenek a végeire egy keveset.Nekem is hullámos a természetes hajam viszont 2-3 hónapja használom,sokkal fényesebb,egyenesebb és puhább mint elötte. És nem zsirosodik könnyebben,nyugi.

Szerintem egy próbát megér,és tudtam segiteni :)

2014. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor majd kipróbálom!:)
2014. ápr. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!