Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés házilag?

Hajszőkítés házilag?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol olyat, hogy Cola Light-tal lehet házilag. Valakinek valamilyen tapasztalat ezzel? Vagy esetleg mivel lehet, ami nem méreg drága szer és a legfontosabb, hogy NE KÁROSÍTSA A HAJAM :)
2014. ápr. 20. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne, komolyan ne... Az ilyen házi módszereknek sose olyan lesz a végeredménye, mint amilyet akarsz és mellé nem olyan kíméletesek, mint hinnéd. Persze világosíthatsz pár árnyalatot a hajadon citromlével, csak aztán megnézheted milyen sprőd és száraz lesz a végeredmény.

Én mikor kiszőkítettem a hajam fodrászhoz mentem elsőnek, és úgy se sikerült azt a színt elérni amit akartam...

2014. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Colában semmi olyan nincs ami világosítaná a hajat egy picit is akár. Viszont roncsolni roncsolja.

Világosítani a hajat nem lehet kíméletesen, mivel ha világosabb lesz az azt jelenti hogy a hajadban lévő színpigmentek egy részétől megszabadulsz, ez pedig károsítja a haj szerkezetét bárhogy is csinálod.

Szóval vegyél szőkítőport meg 6% oxit, kókuszolajjal kend be a hajad és arra kend a szőkítőt. Ennél jobb módszert még nem találtam. Így nem szárad ki a hajad túlságosan és szőkít is.

2014. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Citrom:de az vakamennyire károsítja ,mert savas.

Méz:keverd ösze vízzek hagyd ott egy óráig és utána tedd a hajadra 20percig.

Olivaolaj

Fahéj:De annak nincs akkora hatása,inkább csak szőkít.

Kamilla:tea formájában jobb.

De egyik se olyan jó ,mint gondolod.

De ajánlok olyat ,ami jó is ,igaz többször kell alkalmazni ,de nem károsít ,a hajradír,drogériákban találsz ,de kérdezd meg fodrászod,nem olyan olcsó ,mint a citrom meg a fahéj ,de 1 tasak nem is 1000FT ,de fodrász tegye fel ,mert ki kell keverni.

Hatékony ,az én gestenye barna hajamat 1.használatra közép szőkévé ''változtatta,,.De ha nem akarod ,hogy fodrász csinálja ,akkor nézz utána a neten ,hogy ,hogyan kell kikeverni,nem nehéz de nekem fodrász csinálta ingyen (ismerősöm). :)

2016. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!