Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy pasi nagyon figyel arra, hogy mindig tökéletes legyen a haja és ha valaki hozzáér arra ideges lesz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 20:41
 1/6 anonim válasza:
20%
Normális, én is figyelek rá, de ha hozzáérnek kiverem a balhét, a hajam tabu.
2014. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális!
2014. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nezd, senki sem szereti ha 'piszkaljak', de ha azonnal sikideg lesz mert a hajahoz ert valaki, ott valami beteges. ismerek ilyet, aki az autojat tekinti fetistargynak, ha valaki neki mer dolni az oldalanak, kepes kiverni a balhet (es nem, nem egy 45 millios mercirol van szo, hanem egy Honda Jazz-rol...)
2014. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális..tök jó az, ha egy pasi ad magára és ápolt, de ez túlzás. Még én sem akadok ki, nő létemre, ha a hajamhoz érnek, nagyon gáz ugyanez egy pasitól..
2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen eltérő! Nem lehet semmire mondani, hogy normális-e vagy nem, mert ez nézőpont kérdése. Ha leírnád a szituációt/ esetet privátban, akkor elmondanám a véleményem. ;)
2014. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lalaith válasza:
Ez ember, kor-, és szituációfüggő. Valaki egyáltalán nem szereti, ha hozzáérnek a hajához, én se. Nem viselem el, hogy bárki az engedélyem nélkül fogdossa (még akkor se, ha csak simán kiengedem.) Persze nála okozhatja ezt sok minden (sokat dolgozott vele, megfelelési kényszer, tökéletességre való törekedés, mindig jól akar kinézni, hajproblémák, stb. vagy csak egyszerűen nem szereti és kész)
2014. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!