Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikushoz szeretnek...

Kozmetikushoz szeretnek menni. Mar egy hete hagyom hogy nojjon vissza a szemoldokomm. Viszont holnal suli. Mit tehetnek hogy a kinovo szemoldokszalak ne latszodjanak ennyire?

Figyelt kérdés
Ertelmes valaszokat szeretnek?!

#csunya:(
2014. ápr. 22. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem halsz bele, hogy ha egyszer kusza szemöldökkel mész el.
2014. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a legkuszábbakat szedd ki csipesszel.
2014. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem egynap..!

akkor nem lehet lefedni semmivel?

2014. ápr. 22. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj már meg, nem katasztrófa ez, csak te csinálsz belőle azt. Én mindig mindenre odafigyelek, a hajam választékát mindig pontosan húzom meg, hogy ne lógjon félre egy szál sem, zsíros hajjal ki nem mozdulok az utcára, és minden ruhámat kivasalom, mielőtt felvenném, de ha egyszer-egyszer mégsem így jön ki, akkor nem csinálok belőle hisztit. Hidd el, észre sem fogják venni. Télen külön élveztem azt, hogy ha délbe keltem, akkor csak felkontyoltam a hajamat, felvettem egy nadrágot az alvósbugyimra, felvettem egy pulcsit a pizsama felsőmre, és lementem boltba, majd amikor hazajöttem gatya és pulcsi le, aztán intéztem az itthoni dolgokat. Fogadd el, hogy így is szép vagy, nem kell mindig, minden percben tipp-toppnak lenned.
2014. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!