Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a gyilkosan sötét...

Htvbb kérdése:

Hogy tudnám a gyilkosan sötét barna hajam kivilágosítani természetes úton?

Figyelt kérdés
Nem az egészet szeretném, csak egyes tincseket, mintha napszítta lenne. A méz-citrom keveréket már próbáltam, sikertelenül, a csaknem fekete hajamnak meg sem kottyant. A festést azt két kézzel taszítom.

2014. ápr. 22. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet természetes úton sötét hajat világosítani.
2014. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondasz pár imát, boszorkányszabbatot tartasz és elmondasz pár hókuszpókuszt, esetleg feláldozol érte egy szüzet. Aztán hátha beválik valamelyik.

Vagy beletörődsz a hajszínedbe, vagy megbarátkozol a leszívatás-festés gondolatával, máshogy nem megy. Ne hidd, hogy a házi praktikák, savval, alkohollal, stb barátságosabbak a hajnak, mint egy festés, csak kiszárítják a hajat, és még hatástalanok is. :D

2014. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a citrom nagyon rossz, vöröses lesz tőle, és száraz élettelen
2014. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet tenni. Ez a természetes módszer hülyeség, én is bűvészkedtem ilyenekkel, és nekem szőke hajra se hatott semmit:D

Szóval vagy ilyen marad a hajszíned, vagy leszívatod.

Amúgy szerintem nagyon szép a fekete haj, ne változtasd meg:)

2014. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, így leírom az én esetemet: szintén nagyon sötétbarna a hajam és világosítani szeretném. Festéshez-leszívatáshoz viszont nem akarok nyúlni, nem szeretném károsítani. Rátaláltam a hajszínezőkre, amikben nincs ammónia és oxidálószer vagy mi, így nem roncsolja a hajat, tényleg csak kívülről fedi - ennek következtében viszont 4-8 mosás után kikopik. Ezzel nem is lenne baj, mert elsőre, gondoltam jó, ha hamar kijön, ha netán nem tetszene. Pont ma estem neki, vettem egy szép, nugátbarna árnyalatú színezőt. Hát mondanom sem kell, hogy a sötétbarna hajamon annyi változás történt, hogy lett egy kis vöröses tónusa fényben. Tehát nem lett világosabb kicsit sem. Viszont nagyon finom, selymes lett, és szépen fénylik. Szóval ennyit tudtam elérni a színezővel. Most gondolkodom rajta, hogy egy szőke árnyalatot rákenek, de valószínűleg ugyanúgy nem fogja világosítani, ahogyan ez a nugátbarna sem. De kipróbálom, elrontani nem fogom vele.


Szóval, fogadd/fogadjuk el, hogy se természetes úton, se ártalmatlan módszerekkel (színező) nem lehet világosítani. Azaz majd a szőke színező után nyilatkozom, de szinte biztos, hogy az sem fogja... Ha világosabbat akarunk, be kell festetni, ami előtt le kell szívni...

2014. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A boszorkányszombat ölet egészen tetszett pedig... Hát, azért köszönöm mindenkinek :)
2014. ápr. 22. 19:52
 7/7 anonim válasza:
Nekem is sötétbarna hajam van. Én sem szeretném se festeni, se színezni a hajam. Hihetetlenül sokáig kerestem a "házi praktikákat", amivel kitudnám világosítani a hajam. A napokban rábukkantam egy oldalra, ahol ilyen "házi praktikákat" írtak le. Persze mindegyiket kipróbáltam, de csak az egyiknek volt eredménye. Egy spriccelős üvegbe rakd bele egy citrom levét, kamillateát, és fahéjt. Fújd rá a hajadra. (A legjobb, ha a napon szárad meg. ) Ismételd meg, amennyiszer csak szeretnéd. Persze nem az első használat után történik majd a változás. Ne számíts nagyon világos hajra! Nekem kb 2, max 3 árnyalattal vilásosabb. Sok szerencsét! :))
2014. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!