Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez sok, amit a...

Szerintetek ez sok, amit a hajamra használok?

Figyelt kérdés

A hajam vékony szálú, göndör, ami azzal jár, hogy száraz is. Erre persze "jó szokásként" ráteszek azzal, hogy vasalom. Ebből pedig az jön, hogy töredezésre hajlamos.


A hajmosásom úgy néz ki, hogy száraz hajra felrakok egy hajpakolást úgy 20-30 percre, majd 2-szer samponozok, majd a balzsam 1 percig, majd újra a hajpakolás 3-5 percig.

Hajmosás után egy kifésülőspray és egy hajvégápoló jön. Hajszárítás és hajvasalás előtt is használok hővédőt.


Elgondolkodtam, hogy ez sok termék-e? És hogy vajon jót teszek ezzel a hajamnak vagy sok neki és inkább ártok?


Tudom, hogy azzal kezditek, hogy szakítsak az imádott hajvasalómmal, de továbbra sem szeretnék róla lemondani. Heti 2-3-szor használom. Nekem megér az egyenes haj annyit, hogy 3 havonta megcsipkedje a fodrász a végét :)


2014. ápr. 22. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, minek kérdezed?


Kétszer ennyi trutymót is kenhetnél a hajadra, az is kevésbé ártana, mint amennyit a vasalással ártasz.

Teljesen abszurd, hogy pont a kencéken aggódsz!

2014. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdésre válaszolsz miért válaszolsz?
2014. ápr. 22. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez attól függ, hogy milyen termékeket használsz. Annak nézz utána, hogy azoknak mik az összetevői. Ha sok mű dolog van benne, az nyilván nem a legjobb a hajnak. De ha a legtöbb alkotóeleme természetes, akkor nem hiszem, hogy ártanál neki. De szerintem a fodrászodat kéne megkérdezned, hogy miket használj, mert egyrészt ő ért hozzá, másrészt ő aztán tényleg tudja, hogy a te hajadra mi volna a legjobb. Nem tudom, a hölgyek többsége nincs jó viszonyban a fodrászával? Én 3-4 havonta járok, de ha közben is van valami, akkor mindig hozzá fordulok.
2014. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tekerd fel nagy hajcsavarókra a hajad, akkor egyenes lesz meg valamennyi tartása is, és nem kell vasalnod. használhatsz akármilyen kencét a vasaló mellett. felesleges kétszer samponoznod például. ha vasalod a hajad legalább hagyd megszárítani ne hajszárítózd.
2014. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!