Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodhat attól a hajam,...

Zsírosodhat attól a hajam, hogy nagyon dús?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve növesztem a hajam azóta nem is volt ritkítva már kipróbáltam mindenféle sampont de nem javul a helyzet, egyik nap megmosom két nap múlva moshatnám újra, de olyan gyakran nem akarom mert azzal is csak rosszabb lesz, ezért inkább felfogom ami szintén nem jó megoldás. Valaki nem tud valami jó tippet? köszi :)
2014. ápr. 23. 19:12
 1/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy nem olyan alaposan mosod meg a hajad. Velem is ez volt egy ideig, ezért zsírosodott hamar, nekem is kb. 2 naponta mosnom kellett. Már kezd helyreállni mióta normálisan mosom. Vagy lehet, hogy a sampon nem túl jó amit használsz, esetleg ez genetikailag van így, amiről nem tehetsz. Azért szerintem érdemes egy fodrász véleményét, tanácsát kikérni ha ezek nem válnak be amit mondtam. De remélem tudtam segíteni:)
2014. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is ilyen és állandóan moshatnám.Én anno megtépettem és akkor levegősebb lett.
2014. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon dús, én kétnaponta mosom. Ha megtörlöm és hagyom megszáradni, akkor fél nappal elõbb kezd zsírosodni, ha elõveszem a hajszárítót és beszárítom, akkor tovább marad selymes. Fõleg beszárítás után szeretem, akkor jó selymes és dús, csak mivel forró levegõt használok hogy legyen tartása, néha kicsit megpörkölõdik a hajam, de nem vészes.
2014. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!