Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel érhetem el...

Milyen festékkel érhetem el ezt a hajszínt? (Barna színű a hajam)

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 24. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 24. 12:08
 2/2 anonim válasza:
Házilag szerintem sehogy :s Bármelyik márka "sötétszőkéje" mindig barna lesz a végén. Egy jó fodrász tud neked ebben segíteni. Ha még nincs festve a hajad, akkor nem kell brutális beavatkozás hozzá, ha viszont igen, akkor előfordulhat. A házi próbálkozást azért sem ajánlom, mert legtöbbször több kárt okoz, mint amennyire elégedettek vagyunk vele. És mire eljutnánk egy nem kiborító színig, addigra már ráköltöttünk annyi pénzt festékekre, mint amennyiért egy fodrász csinálná. Csak azért javaslom elsődlegesen a fodrászt, mert ez a hajszín nagyon ritka és nagyon necces a végeredmény. Ha sima szőke vagy ilyesmi lenne, akkor nyugodtan lehetne otthon is csinálni, de hát a különleges kinézetnek ára van :D
2014. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!