Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Leborotváltam az 5-7 cm-es hajamat és nem szóltam barátnőmnek. Amikor meglátta teljesen kiakadt és azt mondta undorító vagyok, azóta nem akar lefeküdni velem meg nem akar sehol sem mutatkozni velem, gyakorlatilag dobott azért mert kopasz vagyok.

2014. ápr. 24. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj miatta! Az ilyen lányoknak csak a külsőségek számítanak és kb. semmit se érnek emberileg. Ha visszanő a hajad akkor majd biztos megy pincsizni, de ne hagyd magad!
2014. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért próbáld meg a másik oldalt is nézni..persze, ilyenért szakítani túlzás, de engem pl kifejezetten taszítanak a kopasz pasik, szóval megértem, hogy nem örült neki. Gondolj bele, ha Te pl rosszul lennél attól, hogy neki rövid haja legyen, ő meg szó nélkül rövid hajjal jelenne meg az egyik nap..sztem Te sem örülnél.

Ettől függetlenül emiatt szakítani tényleg túlzás.

2014. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!