Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Directions hajfesték problem?

Directions hajfesték problem?

Figyelt kérdés
Vettem két doboz vermilion red színt, de az egyik féláron volt mert eltört az alja és le van ragasztva. De most nézem, hogy a törött színe narancsosabb mint a másiké... Lehet, hogy romlott már?

2014. ápr. 24. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a törés után levegő érte ki tudja mennyi időn keresztül így én a helyedben azt nem használnám semmiképp.
2014. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen :/ gondoltam h egy tincs végén kipróbálnám, de nem hiszem, hogy a fejemre merném kenni. Az a baj, hogy a boltban nem látszott, hogy más a színe és mondták is h annak semmi baja. Én meg nem megvettem? >< itthon rendes fényben látom csak, h tökmás színe van... És egyértelműen nem pár napos
2014. ápr. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!