Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a ricinusola...

Mi a véleményetek a ricinusolajról? Hogy használhatom és mennyi idő alatt látható változás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én hajam 1 hét használat után csomókban hullott, szóval elég hamar látható volt a változás. A bőrgyógyász meg idiótának nézett hogy olajjal kenem a fejemet, mikor az pont nem jót tesz neki, eltömíti a pórusokat, nem tud tőle rendesen működni a hajhagyma.
2014. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy ideig használtam, de hamar felhagytam a használatával, mert eleve zsírosodik a hajam, és ez még rátett egy lapáttal. Nekem nem nőtt jobban tőle a hajam, de puhább és fényesebb lett, ez egy nap után látszott. Én úgy használtam, hogy felvittem a hajvégekre a hajhosszra, a hajtövek alá öt centivel, és erre zuhanysapkát, majd törölköző turbánt tettem. Ha reggel tettem ezt, akkor 6 óra után kimostam (nagyon sok sampon kellett, mert nehezen jön ki az olaj a hajból, és vagy ötször ki kellett mosni, azaz csak egy óra hajmosással telt el), ha pedig este készítettem a pakolást, akkor abban aludtam, és reggel mostam ki. Nekem ez a macera nem ért ennyit. :(
2014. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak placebo hatása van. elhiszed, hogy jobban/gyorsabban fog nőni a hajad és használod. 21/L én is kipróbáltam és szerintem nekem semmi változást nem idézett elő :D
2014. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én három hònapja használom.minden második hajmosàsnàl alkalmazom vagyis egy héten egyszer nàlam bevàlt kb a negyedik hasznàlatnàl vettem észre hogy nőtt és fényesebb lett ...igaz hogy nekem is elégé zsìrosodik tőle a hajam és 3x kell samponal megmosnom hogy lejöjön ez a ragadò zsíros olaj...én ugy használom hohogy az egész hajamra felkenem a tövekhez is majd törülközőbe becsavarom4-5òra után mosom le az eredmény szemmel láthatò
2014. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!