Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (férfi ) szemöldököm nagyon...

(férfi ) szemöldököm nagyon dús és vastag?

Figyelt kérdés
(férfi ) szemöldököm nagyon dús és vastag meg hosszú volt és úgy gondoltam hogy ha le bototvalom jó lesz és igazából le vágtam a szemöldök felét most nagyon ronda ilyet nem láttam már vagy 2honapja történt és mindig le vágtam mert ha hagyom hogy nőjön akkor nagyon csúnya szálkás és nem merek ember szemébe nézni de most elhatároztam hogy hagyom hát vissza nőjön de nagyon csúnya amikor nő és azután is csúnya lesz mit tehetek mennyi idő alatt nő vissza teljesen és utána mit tegyek

2014. ápr. 26. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Először is várd meg amég visszanő.. Azután keress fel egy kozmetikust hogy a szemöldöködet csinálja meg.. (gyantáztassa le, szedje ki) (: kb ennyi az egész
2014. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus szépen megigazítja neked.
2014. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de még nő vissza közbe nagyon csúnya szálkás és lassan nő ..
2014. ápr. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!