Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi vagyok,4 hete kiszedette...

Férfi vagyok,4 hete kiszedettem a szemöldököm, de a jobb szemöldököm nem nagyon nő, lehetséges az olyan, hogy kihaltak ott a "szőrök"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

igen, elofordul...Varj még egy kicsit, hàtha visszanonek, és utàna csak igazitsd meg ovatosan csipesszel ( a nem odavalo szorszàlakat tépegesd ki csak)

Igaz, én no vagyok, nekem màsfél honap kellett ahhoz hogy ujra formàt kapjon a szemoldokom, de még mindig ki kell " javitgatnom" ceruzàval

2009. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A barátnőm 1x gyantáztatta soha többet nem nőlt ki neki.Azóta rajzolnia kell és utálja.

Nem értem miért kell egy férfinak szemőldököt szednie?A felsötest,hónalj,szemérem szőrzet még ok de a szemőldököt minek....?Nah mindegy te dolgod!:-)

2009. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:'( :(

azért szedettem ki, mert túl vastagnak találtam, de hiba volt, így rosszabb :-(

nincsen valami szer amivel növeszteni lehetne?

2009. júl. 16. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
testápoló valamivel hamarabb nö,legalábbis az eggyik barátnömnek azt ajánlotta a kozmetikus L/16
2009. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Ugy hallottam a ricinus olaj segithet a szemoldok novesen, de nagyon kell vigyazni vele, emlekszem regebb egy kozmetkus mondta, hogy nem szabad hosszasan a szemoldkon hagyni peldaul ejjelre, mert gyengitheti a latast.

Gyogyszertarban kerdezd meg milyen mennyisegben kell alkalmakkent hasznalni es a nap melyik szakaszaban, mert ugy tudom az utobbi is szamit.

2009. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is férfi vagyok és szedem.A szemöldök másképp nő mint egyéb testszőrzet,egyáltalán nem egyformán.Nekem tele van vastag fekete hosszú szálakkal és azt szedem ki belőle,de van úgy,hogy az egyik már egy centis amikor a másik még csak kezd kinőni.Szerintem szedd utána,de mindig hagyj egy kicsit és fokozatosan növeszd vissza.

Ám nem muszáj visszanöveszteni,a férfiak is ápolhatják,csak nem szabad átlépni azt a határt,ami már nőies.

2009. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat, a ricinius olajat ki fogom próbálni! :-)
2009. júl. 16. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?
2011. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cicafiúk. Nem baj, el kell állítólag fogadni, hogy néháány férfi nőnek, néhány nő pedig férfinak képzelni magát.
2014. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!