Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy aloevera gélem egy...

Van egy aloevera gélem egy ilcsis fekete szappanom egy teafaolajos szappanom és egy skinoren krémem de nem tudom milyen sorrendbe használjam őket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Aloe gélt pirosodás illetve pattanás csökkentésére használják.

Ilcsis fekete szappan sajnos nem tudom micsoda.

Teafaolaj szintén pattanásra van.

Skinorent megint csak nem tudom.


Ha esetleg segítenél abban a kettőben, akkor lehet tudok sorrendet mondani. Most egyelőre azt tudom, hogy szerintem az aloe-t és a teafaolaj szappant nem kell egyszerre használni

2014. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szappan,de csak az egyik,utána jöhet a aloe gél.
2014. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg: szappan, skinoren, fél óra várakozás, aloe gél.

De a skinoren hámlasztó, savas kémhatású, míg a szappan lúgos. Szóval gyengíti a skinoren hatását, válassz arclemosó gélt. Plusz a skinoren szárít, ami mellé egy aloe gél lehet, hogy kevés lesz, egy nem komedogén hidratáló jobb választás szerintem.

2014. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!