Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izléstelen lenne a fekete...

Izléstelen lenne a fekete szemöldök?

Figyelt kérdés
A youtube-n néztem az egyik magyar 'beauty guru'-nak a videóját, amiben azt mondta, hogy nincs fekete szemöldök. Még aki fekete hajjal is születik annak is maximum nagyon sötét barna szemöldöke lesz. Ezek szerint ízléstelen lenne a fekete szemöldök? l.:A szőke hajúak akik feketével húzzák ki a szemöldöküket.

2014. ápr. 26. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon csúnya, a szőke hajhoz a fekete szemöldök.:/ Annyira természetellenesen néz ki. Ha nincs nagy eltérés pl barna hajad van de feketére húzod, az tud szép is lenni.
2014. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Feketére ven festve a hajam, de a szemöldököm sötétbarna. Ízlestelen a fekete szemöldök, szőke hajhoz meg egyenesen undorító. Szőkéhez világosbarna legyen, ha szükséges, akkor világosítani kell kozmetikussal.
2014. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, szerintem borzalmasan igénytelen a fekete szemöldök..még sötétbarna hajhoz sem szép, szőkéhez meg egyenes ízléstelen.
2014. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én ritka undorító lehetek, természetesen fekete a szemöldököm. :D

A hajam sötét barna.

Így születtem, engem sosem zavart. :)

2014. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is természetes fekete a szemöldököm, nem sötétbarna... igazi fekete, fényben is meg mindenhogyan.

A hajam meg középbarna lenne, de szőkítem... a szemöldököm is szőkítem vele együtt. Volt mikor feketén hagytam, de olyankor nagyon vékonyra kiszedtem, úgy nem annyira volt gáz.

2014. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szőke hajhoz borzasztóan ízléstelen és természetellenes.

Eredeti fekete hajú ismerősöm van, akinek a szemöldöke is fekete. De ha sminkeli magát, akkor sötétbarnát használ a szemöldökére, a fekete nagyon erős lenne.

2014. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is eredeti fekete szemöldökű vagyok. Sötetbarna hajhoz. Szőkénél szerintem nagyon furán néz ki, bár hallottam olyat akinek természetesen ilyen.
2017. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!