Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett és gyenge vékony...

Töredezett és gyenge vékony szálú hajra valami hajpakolást tudtok?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony szálú a hajam és sajnos gyenge is:cc

Göndör hajam van de nem mindenhol göndör hanem csak elől és hátul a közepe az oldala szög egyenes. Minden nap vasalom és sajnos így töredezik. Egyelőre nem szeretnék vágatni belőle majd csak június felé amikor vége a sulinak mert akkor általában nem vasalom. Szóval tudtok valami hajpakolást vagy valami ápolást a hajamnak/hajamra?



2014. ápr. 27. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is töredezett a haj és én ezt használom nekem bevált első alkalomra Gliss Kur ULTIMATE OIL ELIXIR
2014. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ramcsiii ***** válasza:

Hát elöször is addig amig le nem vágatod a szétvált részeket,a végeit,addig kár rá pakolást tenni,mivel azon csak az olló segit..De vágatás után,mikor már megszabadulsz a káros részektöl,na akkor érdemes továbbra is apoltan tartani a frizurád.Ja és 2 hónaponta ajánlatos a fodrász látogatása.

Na..én használom a ricinus olajos pakolást,valamint keverek hozzá még csakis extra szűz kókusz olajat és lehet csak én nem teszek még oliva olajat is..

Mindenböl ugy 2 teáskanállal teszek hajhossztól függöen(vállig érő nekem)..Felmelitem mikróban és a kezemmel(lehet hajfestö ecsettel is) jól belemasszirozom a fejbörbe.Teszek rá szatyrot + 2 sapit.A lényeg hogy melegben tartsd.

Rajtahagyom 3-5 órát(lehet egy éjszakára is) aztán szépen hajat mosok.Nekem elég a kétszeri samponozás,kinek hogy.Csak jól mosd ki,hogy ne maradjon oljos.

Szilikonmentes sampont,hajvégáplót,akármit használj..a szilikon sérülté teszi ugyanúgy a hajat. Hát ennyi..próbáld ki,de tényleg mikor csak vágattad a hajad,ilyenkor felesleges még elkezdeni. :)

2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!