Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a töredezett...

Mit kezdjek a töredezett vékony hajammal, és a pattanásos bőrömmel?

Figyelt kérdés

Valamiért törik a hajam,már elég csúnya is, eléggé vékony.Rendszeresen járok fodrászhoz is ő sem tudja mi lehet a baj.Legtöbbször össze gumizva/ felkontyolva hordom a hajamat ez lehet a baj? (+ volt már festve is) Nincs vasalóm ezért nem is vasalom, meghát nem is szorul rá mivel egyenes bármit is csinálok vele.Mit kezdjek vele?

Arcom:majdnem mindent kipróbáltam már a pattanásokra amit lehet gyógyszertárban venni de nem használ vagy csak több lesz az arcomon.Itthoni ápolási lehetőséget tudtok ajánlani?? vagy bármi ami bejött és gyorsan le is viszi az egészet?



2014. ápr. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj a pattanásokkal. Hajadra meg használj kókuszolajat rendszeresen meg szilikonos hajápolókat.
2014. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm! :)
2014. ápr. 19. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A belső táplálásról se feledkezz meg! Ha a szervezeted nem jut elég vitaminhoz a külsőd is megsínyli a dolgot.

Nekem nagymamám még régen mondta az élesztőt. Az íze borzalom, viszont tényleg segít a hajnak/bőrnek/körömnek, és nem csak enni lehet, hanem otthoni pakolás is készíthető belőle.

2014. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramcsiii ***** válasza:

Na nem,a szilikonos ápolást feletsd el ahogyan azt az elsö irta,a természetes kell nem ami elfojtsa a hajszálaidat és mégjobban törik.Igen a kókuszolaj jó,Én hajra egyaránt mint az arcomra használom és nagyon szép töle a böröm.Nem 1-2 használat után,akkor még ne reménykedj de idövel szebb lesz.És tévhit hogy zsirosabb lessz töle a böröd,ellenkezöleg a kókuszolaj ami szüz kiváló hidratáló és nem kell sokat feltennek.

Esetleg az arcodra,nekem a gyógyszertárban ajánlották hogy keverjek a pattikra össze kis kocka élsztöt,kb 2evökanál tejjel és egy pár csepp citromlével.Rajtahagyod kb 20 percig,jó rászárad de aztán lemosod és jólessz.

Egy próbát megér szerintem,és remélem segithettem :)

2014. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! még ma meg is próbálom az élesztős pakolást :)
2014. ápr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!