Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért megy ki azonnal a...

Miért megy ki azonnal a hajamból a göndörság amint kiszedem a csavarokat? Hogyan tehetném tartosabbá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom egyenes a hajad és kilógja magát azonnal...

sok sok hajlakk.

mellesleg nekem is ilyen a hajam és csinálhatok vele akármit, nem akar göndör lenni.

2009. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valszeg sok és esetleg hosszú hajad van. Próbáld meg fixálóval, a nedves hajra kell kenni, utána csavarni.

Várd meg, míg teljesen megszárad, mert, ha kicsit is nedves, könnyebben kinyúlik.

2009. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajmosás, aztán száríts rá, hogy ne legyen teljesen vizes. Ezután rakj rá bőven hajhabot, mert ez fogja rögzíteni majd...csavar fel, jó erősen, de azért ne húzza a fejbőröd, majd szárítsd meg, de TELJESEN szárazra. Ezzel így sikerülnie kell. Fodrász vagyok egyébként, lányomnak fenékig érő haja van, és nagyon szépen belehet az övét is göndöríteni.

Jah hogyha sok a hajad, akkor a hajhabot tincsenként rakd rá, lényeg, hogy mindenhol érje. Sok sikert!

2009. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vékonyszálú és kevés hajam van ,vállig érő. Most megprobáltam hajlakkal és hajhabbal,ugynéz ki sikerült ,köszönöm:)))
2009. dec. 24. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!