Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok ilyen hajat csináln...

Hogy tudok ilyen hajat csinálni? A hajgöndörítőmmel nem lehet mert vagy hamar kirúgja vagy meg sem fogja. Hosszú a hajam és a csavarokat meg nem is tudom használni.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. jún. 26. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyet a hajvasalómmal is tudok csinálni, igaz az rosszabb mert töri a hajat vagy valami ilyesmi. De ha megcsinálod hajgöndörítővel, utána fújj rá hajlakkot. De lehet a hajgöndörítővel van baj ha az nem csinálja meg!
2011. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajsütővas, de ugyanolyan káros, vagy károsabb, mint a hajvasaló. Nekem se marad így, akármit rakok rá, a hosszú haj a saját súlyánál fogva is kirúgja magát.
2011. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hajsütővas... az én hhajam váll alá ér, és ha reggel besütöm egész nap megmarad(pedig nem is lakkozom, semmi).

Süsd be hajsütő vassal, és fujj rá hajlakott(jó minőségűt)

vagy, miután megmosod vizesen vagy félszárazon csavard be hajcsavaróval(ha nem megy egyedül,valaki biztos tud segíteni nagyon egyszerű)és szárítsd meg úgy/hagyd magától megszáradni

(utolsó hatékonyabb)

:)

2011. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!