Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megszokja vala a bőröm a...

Megszokja vala a bőröm a borotvát?

Figyelt kérdés
A lábamon meg a hónaljamon még elmegy, de az intim tájakon már nem bírja a bőröm. Az még rendben van, hogy nagyon szűr meg viszket mikor nő vissza, de ronda lesz a borotvától, piros is, pöttyös is, be is nő a szőr, sokszor még seb is lesz, vérzik is néha picit (nem vágom meg magam, csak egyszerűen nem bírja a bőröm). De ezeken a tájakon mást sem tudok használni (gyantát, epilátort) meg nem is szeretnék, mert nagyon fáj. De valahogy meg muszáj szőrtelenítenem. Ez mindig ilyen marad?:( Vagy előbb-utóbb megszokja a bőröm? Kb. 6 éve borotválom magam amúgy, de az intim tájékokon a leírtak miatt csak elég ritkán. Leginkább nyáron. Úgysincs senki aki látná. Bár a higiénia miatt (is) szeretném, de így elég rossz a helyzet..
2014. ápr. 27. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésben a vala az valaha akart lenni, csak elírtam:)
2014. ápr. 27. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány fajta borotvát próbáltál már? Két pengés, 3 pengés, aloés, olajos, 4, 5 pengés, stb? Mert nekem extra érzékeny a bőröm, csak a sima 2 pengés olcsóval tudom rendesen leborotválni. A többitől kipattogok meg minden. Meg az sem mindegy előtte mennyit áztatom, borotvahab tusfürdő kizárva, csak intim mosakodószer a jó, azzal habosítok és úgy borotválok. Utána nem kenem semmivel már. Ez nekem például így jó, mindenhogy máshogy pöttyös és ronda lesz. Te is próbálkozz többféleképp.
2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tubifex ***** válasza:
a szálak növekedési irányába húzd a borotvát-mintha fésülködnél-nem tudom másképp írni. tehát ne visszafelé. akkor nem lesz gond. igaz, hogy nem szedi le annyira,mintha ellentétes irányba húznád,de legalább nem pattog ki a bőröd. ja és a női borotvákat azt el is lehet felejteni. férfi borotvák sokkal jobbak. és ezen spórolni sem érdemes,mert megéri a drágább penge
2014. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már rengeteg félét, olcsót, drágát, férfit, nőit, simát, olajosat, habokat, hab nélkül, szálirányba, ellentétesen, de sehogysem jó.
2014. ápr. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!