Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás és mitesszer = elég...

Pattanás és mitesszer = elég ronda arc. Ötletek ez ellen?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, és már nagyon elegem van abból hogy ilyen szar arcom van. Minden héten 8-9 pattanás, és milliárdnyi mitesszer, amit rohadtul utálok mert már ki se jön. Kozmetikus trehány munkát végez 5000-ért, és már nem tudom mit tegyek. Van valami ötlet erre ?

2014. ápr. 27. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, rengeteg folyadék.
2014. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem vagy belül egészséges, kívül sem leszel az.:) ne egyél tejterméket, élj húson, zöldségen, gyümölcsön, és teljes kiőrlésű gabonán.
2014. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egészségesen kajálok, elég sokat is iszok.

Szóval ilyen hogy reggelire narancslé, meg ebédre hal, csirke, vagy ilyesmi, de semmi ilyen nasi meg hamburger meg a többi, szóval igazából ezért is nem értem hogy ez miért van.

2014. ápr. 27. 18:33
 4/12 Hengerelőhereverem ***** válasza:

16. életévedben még a kamaszkor közepén vagy, tombolnak a hormonok, nem tudsz mit csinálni, valaki kevésbé fogékony rá te sajnos jobban, de 16 évesen nem leszel túl férfias még a pattanások nélkül sem(már bocs, nem sérteni akarlak).

Várj még nyugodtan 5 évet és ne akarj istencsászár lenni a szépségeddel, majd olyan 20-22 körül ha még nem tűntek el, na akkor már tényleg idegesítő és akkor érdemes elmenni nem kozmetikushoz, hanem valami olyan szakemberhez aki megmondja mi a rossz a táplálkozásodban és az étrendedben.

Amúgy pedig ne kenegesd magad semmiképp sem a TVben reklámozott szarokkal, mert most még nem tünteti el viszont későbbre pedig ellenálló leszel a szerekre és később se fogja eltüntetni.

Este moss arcot és várd az évek múlását.

2014. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg :D bár mások azt mondják hogy elég férfias vagyok már, főleg ha 3-4 napig nem borotválkozok :D

Csak eléggé idegesít hogy másoknak szebb a bőre. Nincs igazából nagyobb bajom vele, csak ha tükörbe nézek akkor csak a rondaságomat látom.

2014. ápr. 27. 18:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász látott már? Mert szerintem többet segíthet mint a kozmetikus.
2014. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kétszer kértem időpontot...mindkétszer levélben küldtek egy értesítőt miszerint akkor nem lesz bent az orvos kérjek másik időpontot. Na azóta szarom le a bőrgyógyászt -_-

De igaz hogy pl hátam se valami szép, meg a karomon és a mellkasomon ilyen kis izék vannak.

2014. ápr. 27. 18:51
 8/12 anonim válasza:
Próbáld citromlével kenegetni!Én 2 naponta este egy vattakorongal áttörlöm:) De ne felejsd el hidratálni sem!
2014. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Zineryt(gyógyszertárban kapható) vagy teafaolaj(Dm-ben, vagy Rossmann-ban) vagy sószappan(gyógynövényboltban kapható)
2014. ápr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
menj magánbőrgyógyászhoz, nem sokkal drágább
2014. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!