Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó kreppelőket? és nem...

Tudtok jó kreppelőket? és nem kárositja a hajat?

Figyelt kérdés

Nekem egyszer bevolt kreppelve a hajam, csak az a baj hogy nem fogta meg rendesen.. ez mitől van?

amugy ez nem kárositja a hajat?

és még légyszives linkelnétek nkm olyan "normális kreppelőt, ami rendesen megfogja a hajamat?" :D

Köszii :)



2014. ápr. 28. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon károsítja a hajat, pont mint egy hajvasaló. Ha nem elég meleg a kreppelő akkor nem kreppeli be rendesen a hajat...

Ha jó fajta kell akkor ezt ajánlom: [link]

2014. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban károsít, mint a vasalás, mert magas hővel, viszonylag sokáig érintkezik egy adott résszel és még apró, hajszerkezettől idegen formába is nyomorítja. Úgyhogy olyan kreppelő nincs, ami nem károsít. Inkább csak alkalmi használatra ajánlom, hővédő mellett. Esetleg fond be apró tincsekben a hajat, amikor még kicsit nedves, hasonló hatást érhetsz el.

Tartósság... hát ha a vasalás, göndörítés, szárítás sem marad meg a hajadban, akkor ne várj csodát. Használj valami hajformázó szert hozzá. De az is lehet, hogy nem nyomtad össze eléggé a lapokat, nem elég ideig volt egy tincsen, nem volt elég a hőfok.

Fajtára nem tudom, nekem a legócskább is tökéletesen működött. :D De lehetőleg olyat vegyél, aminek kerámia bevonatosak a lapjai - de ne áltasd magad, még az is baromi káros a hajnak sajnos. :D

2014. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mind a 2tök-nek :) :D
2014. máj. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!