Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszkori pattanásokkal...

Kamaszkori pattanásokkal lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 13 éves vagyok és az arcom, homlokom, helyenként a halántékom gyulladt pattanásos, de ilyen egészen vöröses színűek. Tudom hogy ez normális de nem lehet valahogy eltűntetni? Jelenleg dermofil pasztát és Niacide kenőcsöt használok. Ez jó vagy tudnatok ajánlani valamit? Főleg tapasztalatokat várok, de bármely komment jól jöhet! :) köszi

2014. ápr. 28. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és zsíros bőröm van. Azzal mit lehetne tenni?
2014. ápr. 28. 22:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészségesen étkezel, kerülöd a zsíros, fűszeres ételeket, cukros üdítőket, stb? Mert ez nagyon fontos...
2014. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nemigazán:D üdítőket fogyqsztok és a zsíros kaját sem szoktam annyira hanyagolni. 1-1 hetvegen szoktam zsírosat enni, üdítőket kb 2naponta iszom egy kicsit, inkaább vizet vagy teát szoktam.
2014. ápr. 28. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor ennyit se igyál:)
2014. ápr. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz,hidd el nem fogod megbánni,ha már felnőttél.Sokan kenik otthon,nyomkodják erre lesz heg és maradandó sérülés.
2014. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Kozmetikusnál már voltam, valóban jó, ezeken rajtavagyok. Sajnos régebben elég sokat nyomkodtuk :/ Esetleg valami házipraktika?:D
2014. ápr. 29. 07:27
 7/8 anonim válasza:

Van rá ilyen Garnier cucc,ilyen toll alakú-méretű,golyós végű izé.

Rosmanban lehet kapni.

Nekem bevált.

2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Vettem tonikokat, arctejet, krémet.... mindig vettem valamit ha nem használt a másik, de egyik se jött be. Sőt, volt amelyiktől kifejezetten rosszabb lett. Egyedül az élesztő, és a kefir ami használt. Az élesztő külsőleg, belsőleg nagyon jó, rengeteg vitamin van benne, olvass utána! Én sajnos megenni nem tudom, de egy kis tejjel elkeverve kenem az arcomra, és rajt hagyom amíg megszárad. Utána le lehet mosni. Meglepő az eredmény, én nem is nagyon vettem észre, mások kérdezték, hogy mit használok, mennyivel szebb a bőröm. A kefirrel is hasonló a helyzet, azt is csak külsőleg használtam ugyanezen az elven. Valahol olvastam hogy ezekből valami keveréket összeállítva kell egy hétig kenegetni, és teljesen megújítja a bőrt. Azt még nem próbáltam, ha gondolod keress utána. Velem az is volt a baj, hogy ha megláttam egy pattanást, kinyomtam, aztán begyulladt, és besebesedett. Most már a gőzölés is hozzátartozik az arcápolásomhoz kamillával, vagy citromlével. Ez is nagyon hasznos. Egyébként sok módszert olvastam amire esküdtek, és nem jött be. Úgy gondolom, hogy mindenkinek ki kell kísérletezni a saját módszerét, ami beválik, és az mellett maradni. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!