Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani nekem környeze...

Tudtok ajánlani nekem környezet barát sampont, tusfürdőt?

Figyelt kérdés
Lehet bevált házi cucc is.Pl:Otthon elkészithető természetes sampon is.Köszönöm a válaszokat.

#haj #sampon #frizura #bio #ÖKO #Természetes hajápolás
2014. ápr. 29. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a vegan logóval ellátott termékek környezet- és állatbarátok is. Ha ez így van, akkor a drogériáknak vannak sajátmárkás vegán termékcsaládjaik.

A dm-ben az Averde, a Rossmannban az Alterra, a Müllerben a Terra Naturi, plusz a CV termékek között is van vegán.

Valamint ha van a közeledben Yves Rocher, akkor oda is érdemes benézni. Szuper tusfürdőik vannak.


Én ezek közül használok párat és az amúgy érzékeny bőröm is jól bírja ezeket.

2014. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2014. ápr. 30. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

www.bionom.hu n szemezgess, ezek garantált vegyszermentesek.

emellett olvasgasd a www.antalvali.com ot, letölthető pdf-ben fent van a legkárosabb anyagok listája a kozmetikumokban.

[link]

2014. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!