Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért dörzsölödik le az alapozóm?

Miért dörzsölödik le az alapozóm?

Figyelt kérdés
Ha az arckrémre kenem úgy ledörzsölödik,mintha a böröm hámlana. Ezt már a felkenés közben tapasztalom. Ha nincs alatta arckrém,akkor jó,csak úgy meg száraz a böröm.
2009. dec. 25. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két dolgot tudsz megpróbálni.

1. Hidratálós alapozót veszel. Vannak ilyenek, érdeklődj a szaküzletekben. Nekem pl. Margaret Astor van, de sok más is létezik. Akkor nem kell arckrém, de a bőröd sem szárad ki.


2. Megnézed, biztosan jó arckrémet használsz-e? Szerintem a tiéd túl zsíros, nem szívódik fel rendesen. Ezért tud ledörzsölődni az alapzó, mert nem a bőrödre, hanem a bőrödet borító arckrémre kened. Próbálj ki más arckrémet.

Ne közvetlenül krémezés után vidd fel az alapozót. Hagyj időt a felszívódásra, esetleg alapozás előtt egy papírzsepivel töröld át az arcodat. Így letörlöd a fel nem szívódott krémet.

2009. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,valószinüleg nem szivódott be a krém. Legközelebb letörlöm alapozás elött.


Köszi a választ,hasznos volt!

2009. dec. 25. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak olyan hidratálók, amiki kifejezetten jók sminkalapnak is:) használj iet, hagyj kb 5 percet beszivodni és jo minöségü alapozot használj:)!
2009. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!