Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már régóta alapozom a...

Ha már régóta alapozom a szemem alatt, akkor hamar fogok ráncosodni?

Figyelt kérdés

Most 18 éves vagyok, már kb. 14 éves korom óta a karikámat le kell kennem szinte minden nap, mert annyira fekete karikás a szemem.:(

Attól félek, hogy 30 éves koromra olyan ráncos leszek, mintha 40-50 éves lennék.:S

Igaz ez?:(


2011. márc. 15. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy ha előtte tonizálod, majd rákensz hidratáló krémet, akkor semmi bajod nem lesz tőle, mert a mai sminkek már úgy készülnek, hogy ne ártsanak a bőrnek. Azt nem tudom, hogy tényleg így van-e, de azért hétvégéken, vagy ha nem mész már este sehova, akkor ne tegyél fel, illetve mosd le. És persze éjszakára se hagyd fent. Akkor is szépen mosd le, majd tonik, majd krém és akkor hosszú ideig szép marad a bőröd.

Amúgy iszol eleget? Mert a sötét karikák kiszáradást is jelezhetnek.

2011. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gagyi 100 Ft-os alapozót használsz, akkor igen. Ha jó minőségűt, akkor nem kell félned:)

A lényeg, h tapogató mozdulatokkal tedd fel, és ne masszírozd bele a szemkörnyékbe.

2011. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!:)

Háát, nagyon keveset iszok, egyáltalán nem kívánom a vizet:S

Én ezt örököltem is, tehát sajnos nem 100%osan a kiszáradástól van. Próbálom mindig rávenni magam, hogy igyak többet, de egyszerűen nem megy..:( Mindegy megpróbálok sokat inni, hátha javul valamit a helyzet!:)


Egyébként úgy megjártam... Most vettem 2800 ft-ért egy Rimmel alapozót, rá van írva, hogy uborkát, pamutot, és kamillát tartalmaz, és olajmentes. De SEMMIRE nem jó...:( bekentem vele a karikáimat, és így "összetapadt". Úgyhogy most kidobtam 2800 ftot az ablakon...:( A másik alapozó, amit használtam, az is Rimmel volt, "bőrmegújító" hatású... Egy frászt. csillámok voltak benne, amitől csillogott a bőröm...:( és tiszta idétlenül nézett ki, amikor bekentem vele a bőröm, és a naptól csillámos volt a bőröm...:( Szóval nem tudom milyen alapozó lenne a jó...:( A legtöbb besárgul ahogy rákenem a bőrömre... :(

2011. márc. 16. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:

És az amit most reklámoznak, az a korrektoros szemápoló vagy mi? Tudod. Tudod? :-D

Kicsit nézz utána mit írnak róla, mert azért nem lenne jó, ha az is kidobott pénz lenne.

2011. márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint a karikáidra alapozó helyett korrektor kéne...
2011. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mire gondolsz!:D

Háát megvárom míg elfogy ez a 2800 ftos alapozó, aztán majd lesz ami lesz!:)


Egyébként korrektort használtam régen, de az volt a legrosszabb... Az sárgult be igazán! Ezért váltottam alapozóra... Bár az is besárgul (sajnos) de kevésbé:)

2011. márc. 17. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sárgul be, ha nem megfelelő színt használsz. Hol szoktad tesztelni? a kezeden? mert így sosem lesz jó a színe.
2011. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég fehér bőrű vagyok, mindig a 100as árnyalatokat használom, és az is besárgul:(
2011. márc. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!