Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy férfi használ bőr...

Ciki ha egy férfi használ bőr radírt és arc tonikot?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Az a ciki ha nem használ semmit, mert nem törődik az arcbőrével.
2014. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dehogy ciki.
2014. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megtanulja helyesen leírni (egybe!) a nevüket, akkor nem.
2014. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
LOL :D én először egybe akartam írni, de a helyesírás ellenőrző program pirossal aláhúzta ezért kénytelen voltam szóközt tenni. azért köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 1. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az! Végülis nem kell mindenkinek elújságold, hogy mivel tisztítod az arcod, ha kicsit is cikinek találod. kívülről úgyis csak azt lehet észrevenni, hogy szép az arcbőröd. Igénytelen, mikor valakinek zsírod, kezeletlen bőre van!
2014. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki, jó az, ha egy srác ápolt, csak ne vidd túlzásba:) de ennyi még messze nem túlzás:D
2014. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,még egy hidratáló krémet is használhatsz.A borotválkozás irritálja a bőrt akik ápolják kevesebb a kiütés,stb.
2014. máj. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, maximum a haverok fognak vele ugratni, ha előttük pepecselsz. :D Semmivel sem cikibb, mint arcszeszt használni borotválkozás után, ha a bőrödnek jót tesz, miért ne?
2014. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!