Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik otthoni gyanta könnyen...

Melyik otthoni gyanta könnyen használható hatásos és olcsó?

Figyelt kérdés
4 nap tartóssággal szeretnék venni egyet hónalj bikinivonal és láb gyantázásra

2014. máj. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hintőporos patronos, persze kell hozzá gyantamelegítő készülék is, de azt csak egyszer kell megvenni, 3000 ft körül már van. A patron maga pedig 3-400 ft.

Használni könnyű, a hintőporos jó érzékeny bőrre, erős szőrre is, szóval kb bárkinek tökéletes lehet.

2014. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És valami olyat nem tudsz ami S.O.S. használható és 1000-2000 Ft-ből kijön?
2014. máj. 1. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta!
2014. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cukorpaszta! otthon elkeszitheto cukor, citromle viz segitsegevel, de ugyesen kell csinalni illetve allando homersekleten mivel hamar kihul. Neten lehet videokat latni.
2014. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Veszel sima 200-300 forintos patronos gyantát, megmelegíted a mikróban a bőrödet pedig behintőporozod. Nem kell külön gyantamelegítő, meg semmi ilyesmi. Persze venni kell hozzá lehúzócsíkot, de így is bőven 1000 forint alatt vagy.
2014. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezeket a patronos h.lyeségeket, és csinálj inkább tényleg cukorgyantát. Egyrészt nem annyira veszélyes, mint a patronos gyanta (barátnőm letépte vele a bőrét is), másrészt sokkal egészségesebb. Meg ha veszel egy kiló cukrot, meg egy citromot az úgy 400 Ft körül van maximum, és többet használhatod, mint a patronos gyantát. Lehet, hogy többet kell vele szenvedni, de sokkal jobb, és kevésbé fájdalmas.
2014. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a cukorgyanta a jobb és olcsóbb. nem tartalmaz vegyszereket, 2-3-4 hétig tart a hatása. és egyre kevesebb szőrszál nől vissza. én úgy veszem, a készítőtől, mert egyszer már próbáltam elkészíteni, de valahol elcsesztem és nem sikerült. inkább készen veszem.
2014. máj. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!