Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőkítéstől előbb utóbb...

A szőkítéstől előbb utóbb tönkre megy a szőr?

Figyelt kérdés

Csak mert ha a hajat tönkreteszi (márpedig azt csinálja), akkor elvileg a szőrnek is ki kellene hullania/ritkulnia kellene egy idő után látványosan, nem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 5. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bajuszkám volt szőkítve régen. A rossz hírem az, hogy nekem megerősítette a szálakat. Nem tudom, másnak milyen tapasztalatai vannak. Viszont mióta gyantázom, gyengült is, és ritkult is sokat.
2014. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha túlszőkítik a szőrt/hajat erős szőkítőszerrel az valóban árt neki, akár ki is hullhat. De sima normális szőkítéstől semmi baja nem lesz.
2014. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nekem a hasamnál voltak egy csíkon piheszőrök, azt gyantáztam, és bizony nagyon megerősödött tőle (és máshol se gyengült, ahol gyantázok). Ezért gondoltam hogyha szőkíteném, akkor előbb utóbb gyengülne, és akár meg is ritkulna ott a szőr. Az lesz a biztos ha teszek egy próbát :D

2014. márc. 5. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!