Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30g ricinusolaj kb. hány...

30g ricinusolaj kb. hány használatra elegendő?

Figyelt kérdés
Hiába hajnövesztésre kértem, csak ennyit adtak. Van itthon oliva, jojoba és kókusz olaj, gondolom érdemes lenne keverni valamelyikkel, de még úgysem tűnik soknak. Kb. hány hajpakolásra lehet elegendő?

2014. máj. 2. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ milyen hosszú a hajad, így nem tudjuk megmondani!
2014. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rövid, kb. 15 cm ahol hosszabb, vállig sem ér.

A szép hosszú hajam egyszer mérgemben levágtam, pedig elég lett volna 3-4cm a töredezés miatt. Azóta festem is, ami miatt amennyit nő kb. feleannyit vissza is törik. Már hagyom picit lenőni, 3-4 hét helyett 4-6 hetente festem, és inkább színezőt vagy ammóniamentes festéket veszek, de még így sem az igazi. Arra gondoltam megnövesztem újra, csak így nehézkesebb ugye... Ezért gondoltam, hogy kipróbálom a ricinust, hátha bejön, csak ez a mennyiség kevéskének tűnik - de ugye nem értek hozzá.

2014. máj. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!