Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki hosszu...

Van itt olyan, aki hosszu hajat szeretne, de annyira semmilyen, lelapulo a haja, hogy vegül a rövid mellett döntött?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek hosszu hajat, de tudom, hogy sose lenne olyan, amilyennek elkepzelem. A rövidet szeretem vegülis, es jol is all. Törödjek bele, hogy sose lesz hatalmas loboncom?

Van meg valaki hasonlo helyzetben?


2014. máj. 2. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem vékonyszálú, nem valami dús, lelapuló a hajam, viszont egy bizonyos hossz felett gyönyörű hullámos (rövidnek picit össze-vissza, főleg ha elalszom). Levágattam, jó így, de meguntam és szerintem újra megnövesztem.

Ha neked így jól áll, hagyd, inkább minthogy megnöveszd, de szomorkodj, hogy olyan lelapuló, semmilyen.

2014. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te,kedves kérdező. Nagyon szeretem a hosszú hajat, olyan nőies és sokféleképpen lehet hordani,viszont nekem is nagyon vékonyszálú hajam van,semmi tartása sincs, sem nem egyenes sem nem göndör,olyan semilyen.Én is levágattam és szeretem így röviden mivel lett egy kis formája, véggre áll valahogy és én már meg sem növesztem pedig tényleg szép a hosszú haj de nem az olyan amilyen az enyém volt.
2014. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont fordítva. Nekem azért kell levágnom, mert annyira dús, erős, vastagszálú, hogy bizonyos hossz után szó szerint elveszek alatta. Csak egy nagy sátorlapnyi haj, én meg sehol. Kibontva megfulladok, felkötve megfájdul a nyakam.

Nem dicsekvés, mert a hosszú állna jól, de nem bírom viselni. Ritkítva meg szénakazal.

2014. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly óta növesztem tüsiről, de kezdek elbizonytalanodni (most ér az államig). Amíg hosszú volt kb mindig lófarokban hordtam, azért fölösleges megnöveszteni, és ritka is, lapos.
2014. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, utolso, te vagy az en emberem! :D Ugyanebben a helyzetben vagyok... Allig erö hajam van, elöl kicsit hosszabb, de mar lapul, es minden masnap mosni kell... Nem tudom, van-e ertelme hosszabbra növeszteni...:S
2014. máj. 2. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lapulós hajam van, ennek ellenére derékig ér, és nekem tetszik, másoknak is tetszik, szóval semmi gond. Ráadásul ha befonom estére nedvesen akkor utána 2-3 napig dús, szép hullámos.
2014. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, én is levágattam, na jó, nem olyan rövidre, pár centivel ér vállam alá

és ennek ellenére is lelapul (Y)

úgyhogy eldöntöttem, hogy megnövesztem :D

most már mit érdekel

Max annyit tudsz csinálni, hogy előrehajtod a fejed és úgy szárítod a hajad :)

2014. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!