Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyennek találjátok ezt a...

Milyennek találjátok ezt a hajat? 13/L

Figyelt kérdés

Ilyen hajat akarok:)

[link]



2014. máj. 2. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nemrosz de szerintem nem egy 13 évesnek való persze ez függ attól is hogy milyen a stílusod
2014. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik
2014. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik, mondjuk én hosszú haj-párti vagyok. De biztos van, akinek jól áll:D
2014. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2014. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon szép lenne, ha nem kellene a mindennapokban is hordani. Kb. fél éve elmentem egy neves fodrászhoz, akinek annyit mondtam, hogy vegyszerrel ne kezelje a hajam (festés, dauer stb), illetve olyan legyen, hogy tudjam a munkahelyemen is viselni, és otthon az állataim etetésénél se legyen az utamban. Rábíztam magam, gondoltam, tudja milyen haj illik az én fejformámhoz, és az életvitelemhez...vesztemre...Minden nap reggel 5 órakor kelek és este 11-nél hamarabb ritkán kerülök ágyba. Vágott nekem egy csálé frizurát (hasomlót ahhoz, amit mutattál). Reggel állandóan vízzel kell beállítsam (a vegyszerektől pikkelysömörös vagyok), majd hajszárítóval fixáljam. Szinte teljesen be kell vizezzem ahhoz, hogy ne legyen kósza, kusza, nemcsak nedves fésűvel kell áthúzzam...Miután hazaérek, felkötni nem lehet, a hajráfból állandóan kicsúszik. Nem tudok úgy lóra ülni, hogy közben ne húzzam fel magam a csálén vágott hajam miatt. Csattal felkötve elöl meg úgy néz ki az ember, mint egy...nem is mondom...Sajnos nagyon lassan nő a hajam, több hónap kell ahhoz, hogy könnyebben hordható lehessen. Úgy tervezem, hogy amint lesz olyan napom a melóban, amikor ráérek, levágatom rövidre, mert már tele van a hócipőm...szóval, szép frizura annak, akinek jól áll, és nincs más dolga, csak a haját birizgálni...Munkatársamnak pont ilyen van vágva, neki szerintem rémesen áll...nem szív alakú az arca, hanem inkább kör, némi tokával...pedig egy szimmetrikus szuperül állna neki...
2014. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor áll jól ha ilyesmi arcod is van, vékony állad, stb.
2014. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!