Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra megoldás?

Töredezett hajra megoldás?

Figyelt kérdés
Használok rá hajpakolást,ápololom,nem sűrűn vasalom,és mégis törik.
2009. dec. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

olló.


retafdog

2009. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen hajpakolást hasznlálsz? a fodrászkellékes üzletekben nagyon jók vannak nagyon olcsón. nekem a placentás és tejes kallos és a hajstruktúra építő pakolás vált be úgy ahogy.. és egyáltalán ne vasald, én egyszer hétig nem vasaltam és meglátszott rajta ..
2009. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mézes pakolás

Hozzávalók:

1 tojás sárgája

2-3 ek. méz

Keverd össze a tojást a mézzel, majd vidd fel a frissen mosott, még vizes hajadra. Tekerd a hajad törölközőbe, hogy melegben maradjon, és hagyd hatni egy órán át. Ha éjszakára teszed fel, fürdősapka segítségével akár egész éjjel fent hagyhatod. Alaposan öblítsd le, és lehetőleg ne hajszárítóval szárítsd meg a hajad.

2009. dec. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem Gliss Kurl-t,Garnier-t...,de végül az olló segített.A fodrászcsaj a Kallos répás pakolást javasolta ezutánra és a nagyon ritka hajszárító-hajvasaló használatot.
2009. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fodrász kellékestől veszem a hajpakolást,használok rá hajvégápolót is,Van olyan hajpakolásom is amit krém ami és szárazon kell a hajat bekenni.

Hajvasolót 1héten 1*használok,vagy még annyiszor se.Hajszárítózni is nagyon ritkán szoktam.

2009. dec. 26. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is menj el fodrászhoz, vágasd le a töredezett végeket, és aztán ápolgasd. Hidd el, csak így lehet! Én 6 évig halogattam a fodrászt, aztán a 6. évben a szép fenék alá ért hajamból váll alá érő lett. És +ba ebből a hátulját eléggé lekellett vágni, és csak az eleje maradt meg hosszabra. Ne járj úgy mint én! Elég félévente, évente elmenned aztán fodrászhoz (én évente járok, mert akkor levág 2 centit, és nekem össz-vissz egész évben kb 15-t nő).
2009. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg azért törik ennyire a hajad, mert tépettre van vágva. Az én hajam egy időben az az egészen világos platinaszőke volt és 2-3 hetente festettem, mégsem töredezett (egyenesre volt vágva). Aztán amikok tépett frizurám lett, akkor vágás után 1-2 hónappal már tört is, pedig akkor már nem platinaszőke voltam. Azt mondta afodrász, hogy van akinek nem bírja a haja ezt a tépítő/ritkító eljárást. Lehet benne valami, mert a frufrumat naponta vasaltam és semmi baja nem volt. aztán lett egy tépett oldalfrufrum és az is tört, pedig abból ugye havonta visszavágattam. Most próbálom összenöveszteni a hajam (és ismét tömör frufrum van), azóta nem törik. Én is heti 1 alkalomra csökkentettem a hajvasalást. Amúgy meg 3-4 havonta MINDENKÉPP vágatni kell a havégekből, ha törik, ha nem, mert kölünben a hajhagymák nem fogják bírni és hullani kezd a hajad egy idő után.
2009. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Utolsónak: azért írtam a kötelezőt egy évre, mert nekem tényleg annyi tök elég. Mert korpátlan, zsírmentes, és sajnos nagyon sok[k] hajam van. Em hát én nem is bánnám ha egy pici kihullana :D :D
2009. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!