Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya piros foltok és pattaná...

Csúnya piros foltok és pattanások vannak az arcomon ami nagyon idegesít már és rossz tőle a közérzetem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam már kozmetikusnál ami nem segített mert eleinte valamennyit tisztult az arcom de utánna még több pattanás jött elő.. de inkább ezek a piros, rózsaszín foltok idegesítenek amik el lepik az arcomat. Valaki esetleg valami ötletet? Gyógyzsert, krémet,házi praktikát tudna ajánlani? Mert nagyon rossz tőle a kedvem. Az ilyen problémán a Zineryt oldat javítana?

2014. máj. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a bajom 2 hete voltam kozmetikusnál és ugyan olyan csunya a bőröm , engem is nagyon igedesit :) 13/L
2014. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra kozmetikus!A pubertáns kort nem lehet kiiktatni az életből,de egy jó kozmetikus,kitisztítja.Ő tud ajánlani terméket is.
2014. máj. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz, megéri.ha antibiotikumos tablettás kezelést ajánl akkor azt viszont egyértelműen utasítsd el,hivatkozz arra hogy a szüleid nem engedik.felír majd valamit, aztán jobb lesz,kozmetikushoz pedig havonta járj.ha rossz,akkor pedig válts egy jobbra.
2014. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Vettem tonikokat, arctejet, krémet.... mindig vettem valamit ha nem használt a másik, de egyik se jött be. Sőt, volt amelyiktől kifejezetten rosszabb lett. Egyedül az élesztő, és a kefir ami használt. Az élesztő külsőleg, belsőleg nagyon jó, rengeteg vitamin van benne, olvass utána! Én sajnos megenni nem tudom, de egy kis tejjel elkeverve kenem az arcomra, és rajt hagyom amíg megszárad. Utána le lehet mosni. Meglepő az eredmény, én nem is nagyon vettem észre, mások kérdezték, hogy mit használok, mennyivel szebb a bőröm. A kefirrel is hasonló a helyzet, azt is csak külsőleg használtam ugyanezen az elven. Valahol olvastam hogy ezekből valami keveréket összeállítva kell egy hétig kenegetni, és teljesen megújítja a bőrt. Azt még nem próbáltam, ha gondolod keress utána. Velem az is volt a baj, hogy ha megláttam egy pattanást, kinyomtam, aztán begyulladt, és besebesedett. Most már a gőzölés is hozzátartozik az arcápolásomhoz kamillával, vagy citromlével. Ez is nagyon hasznos. Egyébként sok módszert olvastam amire esküdtek, és nem jött be. Úgy gondolom, hogy mindenkinek ki kell kísérletezni a saját módszerét, ami beválik, és az mellett maradni. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!