Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami olyan program,...

Van valami olyan program, amivel meg tudom nézni, hogy bizonyos frizurák hogyan állnának nekem?

Figyelt kérdés
Olyasvalamire gondolok, hogy felrakok egy fényképet magamról, és akkor arra egy kiválasztott hajat rátesz a program, és meg tudom nézni, hogy hogyan néznék ki vele. Mert szeretném a derékig érő szőke hajam levágatni, de félek, hogy hiába tetszik valakin egy állig érő, oldalfrufrus haj, nekem nem állna jól, és visszacsinálni meg már nem tudnám, ha egyszer levágják.
2014. máj. 4. 06:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olcsó parókát, próbáld ki. A képszerkesztők nagyon béna eredményt adnak, abból úgyis csak az derül ki hogy hülyén áll mindenféle frizura neked.

Mondjuk én simán levágatom mindig a hajam, aztán úgyis visszanő hamar. Ez csak haj, nem kell annyira sajnálni.

2014. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!